Умови оплати, доставки та гарантії надувних човнів | BoatHouse
Корзина пуста

ОПЛАТА, ДОСТАВКА, ГАРАНТІЯ

 

ОПЛАТА

       

 Шаг 1.  Ви вибираєте модель та комплектацію

Після того, як ви вибрали модель та визначилися з комплектацією, складається специфікація, яку ви затверджуєте. Після затвердження специфікації з Вами укладається договір поставки.

Шаг 2. Вносите передоплату 50%

Згідно з договором поставки ви оплачуєте аванс, у розмірі 50% від суми контракту. Якщо ви знаходитесь в Україні, авансовий платіж можна зробити будь-яким, зручним для вас способом: готівкою, на картку Приват Банку або на розрахунковий рахунок.

Для клієнтів України ціни на сайті boathouse.kiev.ua перераховуються в гривні за курсом на момент покупки. Причому, при оплаті авансу курс валют фіксується в гривнях, і оплата частини, що залишилася, не залежить від коливань курсу валют. Покупці України можуть оплатити 50% від суми замовлення, що залишилися при отриманні товару післяплатою.

 

Шаг 3

ДОСТАВКА

 

 Варианты доставки:

  1. Доставка кур'єрською службою Нова Пошта. Найпопулярніший і найнадійніший спосіб доставки по Україні. Є можливість страхування вантажу від втрати чи пошкодження у процесі перевезення. Передбачено можливість сплати вантажу при отриманні у відділенні Нової Пошти.
  2. Доставка іншою кур'єрською службою. У разі потреби ми доставимо по Україні зручною для Вас кур'єрською службою, при цьому необхідно заздалегідь домовитися з нашим менеджером.

 Щоб отримати докладнішу інформацію про інші способи оплати та доставки, зв'яжіться з нашим менеджером.

тел.:              +38 (095) 580-93-00

                +38 (098) 983-11-14

 email:

 boathouse.kiev@gmail.com

 

ГАРАНТІЯ

Компанія BOATHOUSE надає гарантію на надувні човни BOATHOUSE — 3 роки, на експлуатовані надувні човни BOATHOUSE в прокатах та інших комерційних структурах - 1 рік. Термін служби надувних човнів BOATHOUSE необмежений, при дотриманні умов, описаних в інструкції з експлуатації. Компанія BOATHOUSE здійснює гарантійне та післягарантійне обслуговування. Це гарантує якість та довговічність продукції.

«Маючи BOATHOUSE — живеш із задоволенням!»